Підрозділ Південної залізниці посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі з охорони праці.

Приємна подія стала причиною зборів працівників Відокремленого підрозділу «Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку» Державного підприємства «Південна залізниця». Справа у тому, що підприємство зайняло у Всеукраїнському конкурсі на Укрзалізниці «На краще підприємство з охорони праці» почесне ІІІ місце. Для вручення диплома до Кременчука прибув особисто начальник Управління охорони праці та промислової безпеки Укрзалізниці Сусленко Валерій Семенович.

Нарада була проведена за участю начальника ВП «Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку» Бращенко Леоніда Михайловича, головного Державного інспектора з охорони праці державної інспекції з нагляду на транспорті та зв’язку Тканова Сергія Валерійовича.

Після вручення диплома Сусленко В. С. привітав трудовий колектив
ВП «Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку» з досягнутими успіхами, та закликав не зупинятись на досягнутому. Також виступив головний Державний інспектор з охорони праці Державної інспекції з нагляду на транспорті та зв’язку Тканов Сергій Валерійович, який привітав керівництво та трудовий колектив ВП «Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку» з отриманням диплома за ІІІ місце у конкурсі, проведеному на Укрзалізниці на краще підприємство з “Охорони праці”. Начальник ВП «Кременчуцька дистанція сигналізації та зв’язку» Бращенко Л. М. завершив збори подякою за високу оцінку надану Укрзалізницею роботі проведеній колективом підприємства в сфері безпеки праці та запевнив, що зупинятись на досягнутому ні він особисто, ні колектив підприємства, яке він очолює, не збирається.