Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична 12 червня представили начальника Головного управління Держслужби з питань праці у Харківській області Олену Назаренко.

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега в рамках робочого візиту також відвідав ПАТ “Турбоатом”. У складі делегації були перший заступник голови Держгірпромнагляду України Олег Павлюк та начальник Головного управління Держпраці у Харківській області Олена Назаренко.

В рамках візиту керівник Держпраці України Роман Чернега та перший заступник Голови Держгірпромнагляду Олег Павлюк ознайомились з виробничими можливостями ПАТ “Турбоатом”, побували у робочих цехах підприємства- паротурбінний (№ 53), гідротурбінний (№ 83), ливарний (№ 50), ковальський (№ 63) та збирально-випробувальний (№ 73) цехи , де зустрілися з колективом.

Роман Чернега зазначив, що виробництво працює незважаючи на важкий для України час. “Виробництво працює на належному рівні, є замовлення, і головне, людям вчасно виплачується заробітна плата. Я побачив, що на підприємстві дбають про збереження здоров’я і життя людини праці».

Також вони провели робочу нараду з керівництвом підприємства щодо стану охорони праці.

У свою чергу генеральний директор ПАТ “Турбоатом” Віктор Суботін, подякував за візит представникам делегації.