У ХОДА представили начальника Головного управління Держслужби України з питань праці в Харківській області

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична сьогодні, 12 червня, в малому залі Будинку рад представили начальника Головного управління Держслужби з питань праці у Харківській області Олену Назаренко.

Як зазначив Роман Чернега, наказ про призначення Олени Назаренко вийшов ще в квітні, але у зв’язку з великим обсягом роботи зі створення нової служби представлення провели тільки зараз. «Служба з питань праці у Харківській області повинна стати лідером в організації роботи та виконанні своїх функцій. Щоб працівники розуміли, що служба існує для захисту їх прав, щоб бізнес розумів, що служба працює», – підкреслив голова Державної служби України з питань праці.

Як зазначила Юлія Світлична, на Головне управління Держслужби з питань праці покладається дуже багато надій і велика відповідальність. «Саме від вашої ефективної роботи у сфері державного нагляду в частині трудового законодавства залежатиме дуже багато. На вас лягає відповідальність за довіру підприємницьких кіл і громадян України в цілому. Не дарма сьогоднішнє представлення проходить в стінах органів влади – у Харківській облдержадміністрації, оскільки обласна адміністрація координує діяльність всіх структур державної влади на території Харківської області», – додала заступник голови ХОДА.

Також Юлія Світлична від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна висловила слова підтримки і довіри керівнику Головного управління Держслужби з питань праці. «Олена Назаренко – людина, яка пройшла довгий шлях, починаючи з найнижчої сходинки – головного спеціаліста, і сьогодні зайняла посаду керівника цієї служби. Ця людина має більше 26 років стажу, професійно, відповідально і якісно підходила до своїх функціональних обов’язків, чим довела сьогоднішнє представлення на цій посаді», – зазначила Юлія Світлична і додала, що від нового керівника очікують чіткої, конструктивної і професійної роботи.

У свою чергу, Олена Назаренко відзначила, що робитиме все можливе для організації роботи виключно в рамках закону. «Наша діяльність буде спрямована на те, щоб працівники в регіоні були впевнені в законності та безпеці праці. Саме захист працівників на робочих місцях, підвищення якості охорони праці та зменшення рівня виробничого травматизму – основне наше завдання. Також велика увага приділятиметься правам працівників соціально незахищених категорій та неповнолітніх громадян», – додала Олена Назаренко.

Нагадаємо, раніше Олена Назаренко працювала начальником  територіальної державної інспекції з питань праці у Харківській області.
Фото звіт з передставлення  начальника Головного управління Держслужби України з питань праці в Харківській області

Відіо звіт з передставлення  начальника Головного управління Держслужби України з питань праці в Харківській області