Сьогодні, 12 червня Голова Держпраці України Роман Чернега представив колективу працівників начальника головного управління Держпраці у Харківській області Назаренко Олену Миколаївну.

Зустріч з працівниками відбулася у Харківській обласній державній адміністрації, за участі  заступника голови облдержадміністрації Юлії Світличної.

Голова Держпраці наголосив на тому, що діяльність Служби перш за все спрямовується на захист трудових прав працівників і запобігання травматизму на робочих місцях. «Сьогодні ми розпочали роботу із вдосконалення нормативно-правової

бази з питань праці, охорони та гігієни

праці шляхом створення робочих груп із залученням до них роботодавців. Також зміщуються акценти діяльності Служби  з наглядової до профілактичної, шляхом проведення превентивних заходів»,- зазначив Роман Чернега.

У рамках робочої поїздки на Харківщину  Голова поспілкувався із журналістами Харківської обласної ТРК та виступив з коментарем  у програмі «Тема дня», в якій поінформував про новостворену Службу та головні напрями її діяльності.

Також керівник Держпраці України та перший заступник Голови Держгірпромнагляду Олег Павлюк  відвідали  ВАТ «Турбоатом», побували у робочих цехах підприємства, де зустрілися з   колективом.

Також  вони провели робочу нараду з керівництвом підприємства щодо стану  охорони праці.

Окрім того, керівники двох Служб, які опікуються  зазначеними питаннями,  відвідали територіальні управління Служби та ДП «Східний експертно- технічний центр».