Школярам розповіли про безпеку газоспоживання м. Харків


6 березня 2012 року на території ПАТ «Харківміськгаз» з участю керівників теруправління, представників ВВД ФСНВУ м. Харкова, ПАТ «Харківміськгаз» відбулась зустріч з учнями  10-го класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 7.

Проведення заходу відбулося в рамках конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», організованого Держгірпромнаглядом України.

Такий новий спосіб навчання основам безпеки праці та правилам використання природного газу у побуті має на меті виховати у дитини свідоме ставлення до безпечної поведінки на майбутній роботі та вдома при користуванні газовими приладами.

Під час зустрічі  школярі прослухали навчальні лекції з влаштування та функціонування принципів охорони праці на виробництві, дізналися про дію системи державного страхування, ознайомилися із розповсюдженими причинами загибелі людей при використанні природного газу у побуті.

Для наочного ознайомлення із безпекою газоспоживання школярі отримали пам’ятки, листівки, наклейки та закладки, які можна розмістити як вдома, на газових приладах, так і у власному під’їзді, аби долучитися до забезпечення безпеки усього будинку.

Також протягом бесіди майбутні працівники та споживачі природного газу переглянули навчальні фільми про дотримання правил безпеки газоспоживання та ознайомилися з історію розвитку системи газопостачання міста Харкова.

Після проведення екскурс-сії по спеціалізованому підпри-ємству  представники теруправ-ління Держгірпромнагляду у Харківській області та керівники ПАТ «Харківміськгаз» розгля-нули малюнки школярів, що будуть направлені до організаційного комітету з підготовки та проведення територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Харківській області конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2012 році.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.