Державними інспекторами Державної інспекції нагляду в АПК та СКС територіального управління Держгірпромнагляду у Харківській області 03.07.2012 року було здійснено планову перевірку ПП «Явірське», що здійснює господарську діяльність за адресою Балаклійський р-н, с. Явірське.

Під час перевірки виявлено численні грубі порушення вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки. За результатами перевірки було складено акт та видано припис, щодо усунення порушень. Розпорядженням теруправління було заборонено електропостачання об’єктів (на розподільчому щиті накладено пломбу), та експлуатацію 10 об’єктів (в тому числі  ємності для зберігання паливно-мастильних матеріалів, автомобільний кран, електроталі, трактор Т-150К, причіп).

12.07 при проведенні контрольної перевірки на предмет виконання вимог розпорядження по зупинці експлуатації об’єктів, встановлено, що пломби самовільно зняті, а об’єкти продовжують експлуатуватися з порушеннями чинного законодавства. Теруправлінням підготовлено листа на керівника РЕМ щодо відключення ПП «Явірське» від мережі енергопостачання до усунення виявлених порушень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.